SMAJ120CA
LITTELFUSE

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36588331
Date Code:12
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อุปกรณ์ป้องกันวงจรไฟฟ้า
TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | SMAJ |
| Type | Zener |
| Voltage - Breakdown (Min) | 133 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 120 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 2.1 A |
| Power - Peak Pulse | 400 W |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 240
MOQ:240
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 240 - 2,399 | $0.386 |
| 2,400 - 11,999 | $0.381 |
| 12,000 - 23,999 | $0.374 |
| 24,000 - 119,999 | $0.368 |
| 120,000 - 239,999 | $0.365 |
| 240,000 - 479,999 | $0.363 |
| 480,000 - 959,999 | $0.363 |
| 960,000 - | $0.363 |



