UVR2A470MPA
NICHICON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Radial |
| Height - Seated (Max) | 12.4968 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 230 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 120
MOQ:120
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - 1,199 | $0.771 |
| 1,200 - 5,999 | $0.743 |
| 6,000 - 11,999 | $0.736 |
| 12,000 - 59,999 | $0.73 |
| 60,000 - 119,999 | $0.729 |
| 120,000 - 239,999 | $0.726 |
| 240,000 - | $0.725 |
| - | - |



