HF50ACB321611-T
TDK

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36587671
Date Code:00
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | HF50ACB |
| Impedance per frequency | 31 Ohms@100MHz |
| Rated current | 500 mA |
| DC resistance (DCR) | 200 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 1.3 mm(0.051inch) |
| Size / Dimension | 0.126inch(L)x0.063inch(W)(3.20mmx1.60mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:375
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 375 - 3,749 | $0.247 |
| 3,750 - 18,749 | $0.243 |
| 18,750 - 37,499 | $0.238 |
| 37,500 - 187,499 | $0.233 |
| 187,500 - 374,999 | $0.233 |
| 375,000 - 749,999 | $0.233 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.232 |
| 1,500,000 - | $0.232 |



