BLM31P500SPT
MURATA

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36587486
Date Code:00
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 3 A |
| DC Resistance (DCR) | 25 mΩ |
| Height | 1.1 mm |
| Impedance | 50 Ω |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| REACH SVHC | Yes |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,720
MOQ:750
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 750 - 7,499 | $0.124 |
| 7,500 - 37,499 | $0.122 |
| 37,500 - 74,999 | $0.117 |
| 75,000 - 374,999 | $0.117 |
| 375,000 - 749,999 | $0.117 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.116 |
| 1,500,000 - | $0.116 |
| - | - |



