RN60D1002F
VISHAY

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36586484
Date Code:00
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Metal |
| Diameter | 3.68 mm |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 85
MOQ:85
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 85 - 849 | $1.089 |
| 850 - 4,249 | $1.079 |
| 4,250 - 8,499 | $1.042 |
| 8,500 - 42,499 | $1.034 |
| 42,500 - 84,999 | $1.03 |
| 85,000 - 169,999 | $1.025 |
| 170,000 - | $1.023 |
| - | - |



