DEA1X3F330JC3B
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st36586172
Date Code:06
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEA |
| Capacitance | 33 pF |
| Voltage - Rated | 3150V(3.15kV) |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | SL |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.236"Dia(6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 14,500
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.185 |
| 5,000 - 24,999 | $0.18 |
| 25,000 - 49,999 | $0.175 |
| 50,000 - 249,999 | $0.175 |
| 250,000 - 499,999 | $0.174 |
| 500,000 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |



