UVR1A471MEA
NICHICON

รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Radial |
| Height - Seated (Max) | 10.9982 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 2.5 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 350 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,149
MOQ:600
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 600 - 5,999 | $0.154 |
| 6,000 - 29,999 | $0.151 |
| 30,000 - 59,999 | $0.146 |
| 60,000 - 299,999 | $0.146 |
| 300,000 - 599,999 | $0.146 |
| 600,000 - 1,199,999 | $0.145 |
| 1,200,000 - | $0.145 |
| - | - |



