GRM21BR71H474KA88L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st36585680
Date Code:05
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.47 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:653
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 653 - 6,529 | $0.142 |
| 6,530 - 32,649 | $0.139 |
| 32,650 - 65,299 | $0.135 |
| 65,300 - 326,499 | $0.134 |
| 326,500 - 652,999 | $0.134 |
| 653,000 - 1,305,999 | $0.134 |
| 1,306,000 - | $0.133 |
| - | - |




