GRM21BR61E475KA12L
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเภทของบรรจุภัณฑ์:Packaging:cut tape
Management ID:st36584870
Date Code:17
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,405
MOQ:600
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 600 - 5,999 | $0.154 |
| 6,000 - 29,999 | $0.151 |
| 30,000 - 59,999 | $0.146 |
| 60,000 - 299,999 | $0.146 |
| 300,000 - 599,999 | $0.146 |
| 600,000 - 1,199,999 | $0.145 |
| 1,200,000 - | $0.145 |
| - | - |




