- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- AP-B(OMRON)
AP-B
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Height | 20.2 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Phenolic |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 392
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.522 |
| 10 - 49 | $1.476 |
| 50 - 99 | $1.026 |
| 100 - 499 | $0.97 |
| 500 - 999 | $0.933 |
| 1,000 - 1,999 | $0.925 |
| 2,000 - 3,999 | $0.92 |
| 4,000 - | $0.917 |




