- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Interlock Switches >
- GLS-1(OMRON)
GLS-1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Material | Magnet |
| Height | 14 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 100 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sensing Distance | 15 mm |
| Sensing Method | Magnetic |
| Shape | Rectangular |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
| Type | Reed Switch |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 278
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $13.127 |
| 10 - 49 | $8.628 |
| 50 - 99 | $8.066 |
| 100 - 499 | $7.691 |
| 500 - 999 | $7.616 |
| 1,000 - 1,999 | $7.559 |
| 2,000 - 3,999 | $7.531 |
| 4,000 - | $7.522 |




