- Top >
- 被动元件 >
- 过滤器 >
- Line filters >
- NAC-20-472(COSEL)
NAC-20-472
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4.7 nF |
| Current Rating | 20 A |
| Depth | 53 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 43 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 500 µA |
| Max Current Rating | 20 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 48
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $22.897 |
| 10 - 49 | $19.148 |
| 50 - 99 | $18.398 |
| 100 - 499 | $17.835 |
| 500 - 999 | $17.46 |
| 1,000 - 1,999 | $17.385 |
| 2,000 - 3,999 | $17.329 |
| 4,000 - | $17.301 |




