- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- A-20GV22-B7-K(OMRON)
A-20GV22-B7-K
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 125 |
| Depth | 17.53 mm |
| Differential Travel | 1.1938 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 20 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 480 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount, Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Operating Force | 1.56 N |
| Operating Position | 29.7688 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 1.1938 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 6.2992 mm |
| Ratings | IP00 |
| Schedule B | 8536509040 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 17.45 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $16.317 |
| 10 - 49 | $12.567 |
| 50 - 99 | $11.818 |
| 100 - 499 | $11.255 |
| 500 - 999 | $10.88 |
| 1,000 - 1,999 | $10.805 |
| 2,000 - 3,999 | $10.749 |
| 4,000 - | $10.721 |




