RTEN-5100
文档
产品属性
| Approvals | EN, UL |
| Current | 100 A |
| Current Rating | 100 A |
| DC Resistance (DCR) | 4 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Leakage Current | 5 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Current Rating | 100 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Terminal Block |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
| Weight | 4.199812 kg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $639.328 |
| 10 - 49 | $636.516 |
| 50 - 99 | $635.579 |
| 100 - 499 | $634.829 |
| 500 - | $633.816 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





