- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Other Switches >
- CW1L-M1E10Q4G(IDEC)
CW1L-M1E10Q4G
文档
产品属性
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Ratings | IP20, IP66 |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $21.133 |
| 10 - 49 | $17.384 |
| 50 - 99 | $16.634 |
| 100 - 499 | $16.071 |
| 500 - 999 | $15.696 |
| 1,000 - 1,999 | $15.622 |
| 2,000 - 3,999 | $15.565 |
| 4,000 - | $15.537 |





