- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- NRT-C(OMRON)
NRT-C
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Gender | Female |
| Depth | 7.8 mm |
| Gender | Female |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Contacts | 11 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.629 |
| 10 - 49 | $7.129 |
| 50 - 99 | $6.567 |
| 100 - 499 | $6.192 |
| 500 - 999 | $6.117 |
| 1,000 - 1,999 | $6.061 |
| 2,000 - 3,999 | $6.033 |
| 4,000 - | $6.023 |




