- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- A7B-C(OMRON)
A7B-C
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Gender | Male |
| Height | 20.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 7 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Solder |
| Width | 7.8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $9.938 |
| 10 - 49 | $5.439 |
| 50 - 99 | $4.876 |
| 100 - 499 | $4.501 |
| 500 - 999 | $4.426 |
| 1,000 - 1,999 | $4.37 |
| 2,000 - 3,999 | $4.342 |
| 4,000 - | $4.332 |




