- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Interlock Switches >
- D4NS-2AF(OMRON)
D4NS-2AF
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 3 A |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Housing Material | Resin |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Operating Force | 60 N |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 6.2992 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $23.171 |
| 10 - 49 | $19.422 |
| 50 - 99 | $18.672 |
| 100 - 499 | $18.109 |
| 500 - 999 | $17.735 |
| 1,000 - 1,999 | $17.66 |
| 2,000 - 3,999 | $17.603 |
| 4,000 - | $17.575 |




