A165E-S-02
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Actuator Diameter | 30 mm |
| Color | Red |
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 5 A |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Head Diameter | 30 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mechanical Life | 100 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Front , Panel |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 2 |
| Orientation | Vertical |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP65, Water Resistant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Off |
| Termination | Quick Connect, Solder |
| Throw Configuration | DPST, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $18.053 |
| 10 - 49 | $14.304 |
| 50 - 99 | $13.554 |
| 100 - 499 | $12.992 |
| 500 - 999 | $12.617 |
| 1,000 - 1,999 | $12.542 |
| 2,000 - 3,999 | $12.485 |
| 4,000 - | $12.457 |




