S8VS-09024BE
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8VS (90W) |
| Input Type | AC |
| AC Voltage - Input | 100 ~ 240VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 3.75A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 90W |
| Efficiency | 80% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | 4.78"L x 1.97"W x 4.53"H(121.3mm x 50.0mm x 115.0mm) |
| Approval Agency | CE, cULus, cURus, VDE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $88.059 |
| 10 - 49 | $85.247 |
| 50 - 99 | $84.309 |
| 100 - 499 | $83.841 |
| 500 - 999 | $83.559 |
| 1,000 - 1,999 | $82.997 |
| 2,000 - 3,999 | $82.716 |
| 4,000 - | $82.622 |




