- Top >
- 电源 >
- 发电/电源 >
- Power Supplies >
- KHNA480F-24(COSEL)
KHNA480F-24
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Depth | 124 mm |
| Efficiency | 94 % |
| Max Input Voltage | 264 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Voltage | 24 V |
| Min Input Voltage | 85 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Min Output Voltage | 24 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 20 A |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 70 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




