- Top >
- 被动元件 >
- 过滤器 >
- Cable Ferrites >
- ZCAT2032-0930(TDK)
ZCAT2032-0930
文档
产品属性
| Color | Grey |
| Diameter | 19.5 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Impedance | 80 Ω |
| Inside Diameter | 9.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max DC Current | 3 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Outside Diameter | 20 mm |
| Packaging | Box |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8504900080, 8504900080|8504900080|8504900080|8504900080|8504900080 |
| Shape | Round |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 500 MHz |
| Wire/Cable Diameter | 9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.985 |
| 10 - 49 | $2.006 |
| 50 - 99 | $1.631 |
| 100 - 499 | $1.557 |
| 500 - 999 | $1.50 |
| 1,000 - 1,999 | $1.463 |
| 2,000 - 3,999 | $1.455 |
| 4,000 - | $1.45 |





