- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Tactile switches >
- Radial type >
- B3W-9000-R1R(OMRON)
B3W-9000-R1R
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 开关/控制器 Radial type |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | B3W-9 |
| Circuit | SPST-NO |
| Switch Features | Off-Momentary |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 24VDC |
| Actuator Type | Square Button |
| Mounting Type | Through Hole |
| Actuator Height from PCB (from pin) | 10.2 mm |
| Actuator direction | Top Actuated |
| Termination form | Pc Pin |
| Overview | 10 mm0.00mm |
| Illumination | Illuminated |
| Illumination voltage (nominal) | 1.8VDC |
| Illumination type, color | Led, Red |
| Operating load | 160 gf |
| Features | Sealed - Complete |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $6.76 |
| 10 - 49 | $3.574 |
| 50 - 99 | $3.012 |
| 100 - 499 | $2.637 |
| 500 - 999 | $2.562 |
| 1,000 - 1,999 | $2.506 |
| 2,000 - 3,999 | $2.477 |
| 4,000 - | $2.468 |




