- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Thumbwheel Switches >
- A7D-106-1(OMRON)
A7D-106-1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Ambient Temperature Range High | 70 °C |
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 100 mA |
| Contact Resistance | 200 mΩ |
| Current Rating | 100 mA |
| Electrical Life | 20 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 100 mA |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 30 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel, Screw |
| Number of Positions | 10 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | PC Pin |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 630 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.364 |
| 10 - 49 | $6.864 |
| 50 - 99 | $6.302 |
| 100 - 499 | $5.927 |
| 500 - 999 | $5.852 |
| 1,000 - 1,999 | $5.796 |
| 2,000 - 3,999 | $5.767 |
| 4,000 - | $5.758 |




