- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- WLNJ-TH(OMRON)
WLNJ-TH
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 42 mm |
| Electrical Life | 750 kcycles |
| Max Operating Temperature | 120 °C |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 19.9898 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 68.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $47.116 |
| 10 - 49 | $44.304 |
| 50 - 99 | $43.366 |
| 100 - 499 | $42.898 |
| 500 - 999 | $42.616 |
| 1,000 - 1,999 | $42.054 |
| 2,000 - 3,999 | $41.679 |
| 4,000 - | $41.604 |




