- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- WLH2(OMRON)
WLH2
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Resistance | 25 mΩ |
| Current Rating | 10 A |
| Electrical Life | 750 kcycles |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Operating Force | 9.81 N |
| Orientation | Right Angle |
| Ratings | IP67 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST, SPDT |
| Type | General Purpose |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $41.267 |
| 10 - 49 | $38.455 |
| 50 - 99 | $37.517 |
| 100 - 499 | $37.048 |
| 500 - 999 | $36.767 |
| 1,000 - 1,999 | $36.205 |
| 2,000 - 3,999 | $35.83 |
| 4,000 - | $35.755 |




