A22-10
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Current Rating | 10 A |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 440 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 380 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536509035|8536509035, 8536509035|8536509035|8536509035|8536509035|8536509035 |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $5.07 |
| 10 - 49 | $2.962 |
| 50 - 99 | $2.399 |
| 100 - 499 | $2.024 |
| 500 - 999 | $1.949 |
| 1,000 - 1,999 | $1.893 |
| 2,000 - 3,999 | $1.865 |
| 4,000 - | $1.856 |




