- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories >
- A16-12DG(OMRON)
A16-12DG
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 15 mA |
| Forward Current | 15 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lens Color | Green |
| Mount | Panel |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating | 12 V |
| Voltage Rating (AC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $5.574 |
| 10 - 49 | $3.145 |
| 50 - 99 | $2.582 |
| 100 - 499 | $2.207 |
| 500 - 999 | $2.132 |
| 1,000 - 1,999 | $2.076 |
| 2,000 - 3,999 | $2.048 |
| 4,000 - | $2.039 |




