- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- ZE-NJ-2S(OMRON)
ZE-NJ-2S
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 125 |
| Contact Resistance | 15 mΩ |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 25.4 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Height | 44 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 480 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Orientation | Straight |
| Ratings | Dust Tight, IP65, Water Resistant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 44.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $27.467 |
| 10 - 49 | $23.717 |
| 50 - 99 | $22.967 |
| 100 - 499 | $22.405 |
| 500 - 999 | $22.03 |
| 1,000 - 1,999 | $21.955 |
| 2,000 - 3,999 | $21.899 |
| 4,000 - | $21.871 |




