- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- 1VE-10N-C(OMRON)
1VE-10N-C
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 10 A |
| Mount | Panel |
| Operating Force | 22.26 N |
| Ratings | IP60 |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $31.122 |
| 10 - 49 | $27.373 |
| 50 - 99 | $26.623 |
| 100 - 499 | $26.06 |
| 500 - 999 | $25.686 |
| 1,000 - 1,999 | $25.611 |
| 2,000 - 3,999 | $25.554 |
| 4,000 - | $25.526 |




