- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- VB-3221(OMRON)
VB-3221
文档
产品属性
| Contact Resistance | 15 mΩ |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 70 mm |
| Differential Travel | 508 µm |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Housing Material | Aluminium |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 5 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Operating Force | 14.71 N |
| Operating Position | 32.004 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 3.5052 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 1.524 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Conduit |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 68 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $120.502 |
| 10 - 49 | $117.69 |
| 50 - 99 | $116.753 |
| 100 - 499 | $116.284 |
| 500 - 999 | $116.003 |
| 1,000 - 1,999 | $115.682 |
| 2,000 - 3,999 | $115.441 |
| 4,000 - | $115.253 |





