- Top >
- 被动元件 >
- 继电器 >
- Relay Sockets >
- P6B-26P(OMRON)
P6B-26P
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Contact Material | Cadmium, Silver |
| Depth | 11 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 8 A |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Pins | 6 |
| Number of Positions | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Row Spacing | 7.62 mm |
| Schedule B | 8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050 |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 24 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:20
SPQ:20
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $1.561 |
| 200 - 999 | $1.42 |
| 1,000 - 1,999 | $1.373 |
| 2,000 - 9,999 | $1.336 |
| 10,000 - 19,999 | $1.308 |
| 20,000 - 39,999 | $1.298 |
| 40,000 - 79,999 | $1.291 |
| 80,000 - | $1.285 |




