- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- D2S-5(OMRON)
D2S-5
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 6.4 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Operating Force | 1.47 N |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | SPDT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.775 |
| 10 - 49 | $1.568 |
| 50 - 99 | $1.193 |
| 100 - 499 | $1.118 |
| 500 - 999 | $1.062 |
| 1,000 - 1,999 | $1.024 |
| 2,000 - 3,999 | $1.017 |
| 4,000 - | $1.011 |




