- Top >
- 被动元件 >
- 继电器 >
- Relay Sockets >
- PLE08-0(OMRON)
PLE08-0
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 28.95 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Orientation | Straight |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $5.171 |
| 10 - 49 | $2.998 |
| 50 - 99 | $2.436 |
| 100 - 499 | $2.061 |
| 500 - 999 | $1.986 |
| 1,000 - 1,999 | $1.93 |
| 2,000 - 3,999 | $1.902 |
| 4,000 - | $1.892 |




