- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- D4N-1A32(OMRON)
D4N-1A32
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 83.6 mm |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 15 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Number of Contacts | 2 |
| Operating Position | 28.575 mm |
| Overtravel | 4.0132 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 2.032 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST |
| Voltage Rating (AC) | 120 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 31.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $18.053 |
| 10 - 49 | $14.304 |
| 50 - 99 | $13.554 |
| 100 - 499 | $12.992 |
| 500 - 999 | $12.617 |
| 1,000 - 1,999 | $12.542 |
| 2,000 - 3,999 | $12.485 |
| 4,000 - | $12.457 |




