- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- D4N-1132(OMRON)
D4N-1132
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Color | Black |
| Contact Resistance | 25 mΩ |
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 31.5 mm |
| Differential Travel | 1.016 mm |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 15 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Number of Contacts | 2 |
| Operating Force | 6.5 N |
| Operating Position | 28.575 mm |
| Overtravel | 4.0132 mm |
| Pretravel | 2.032 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST, SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 120 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 31 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $14.453 |
| 10 - 49 | $9.953 |
| 50 - 99 | $9.391 |
| 100 - 499 | $9.016 |
| 500 - 999 | $8.941 |
| 1,000 - 1,999 | $8.885 |
| 2,000 - 3,999 | $8.856 |
| 4,000 - | $8.847 |




