E3Z-T81 5M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Connector Type | Cable |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Supply Voltage | 26.4 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Min Supply Voltage | 10.8 V |
| Mount | Screw |
| Number of Pins | 4 |
| Ratings | IP67 |
| Response Time | 1 ms |
| Sensing Distance | 15 m |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $78.463 |
| 10 - 49 | $75.651 |
| 50 - 99 | $74.713 |
| 100 - 499 | $74.245 |
| 500 - 999 | $73.963 |
| 1,000 - 1,999 | $73.401 |
| 2,000 - 3,999 | $73.12 |
| 4,000 - | $73.026 |




