E3Z-R81-M1TJ 0.3M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Connector Type | Connector |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Output Configuration | Dark-On |
| Ratings | IP67 |
| Response Time | 1 ms |
| Sensing Distance | 4 m |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $80.108 |
| 10 - 49 | $77.296 |
| 50 - 99 | $76.358 |
| 100 - 499 | $75.89 |
| 500 - 999 | $75.608 |
| 1,000 - 1,999 | $75.046 |
| 2,000 - 3,999 | $74.765 |
| 4,000 - | $74.671 |




