- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- WLG2-LD-M1J(OMRON)
WLG2-LD-M1J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 5 A |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| LTB Date | 2016-03-31 |
| LTD Date | 2016-03-31 |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Connector |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $76.909 |
| 10 - 49 | $74.097 |
| 50 - 99 | $73.16 |
| 100 - 499 | $72.691 |
| 500 - 999 | $72.41 |
| 1,000 - 1,999 | $71.847 |
| 2,000 - 3,999 | $71.566 |
| 4,000 - | $71.472 |




