H3Y-4 AC200-230 30M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 200 |
| Depth | 63 mm |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 14 |
| Operating Supply Voltage | 230 V |
| Width | 21.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $37.52 |
| 10 - 49 | $34.708 |
| 50 - 99 | $33.77 |
| 100 - 499 | $33.301 |
| 500 - 999 | $33.02 |
| 1,000 - 1,999 | $32.458 |
| 2,000 - 3,999 | $32.083 |
| 4,000 - | $32.008 |




