- Top >
- 机械零件 >
- 连接器/接口 >
- Terminal Blocks >
- Interface Modules >
- XWT-OD08(OMRON)
XWT-OD08
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CE, cULus |
| Case/Package | Module |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Termination | Screw |
| Weight | 79.832257 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $132.20 |
| 10 - 49 | $129.388 |
| 50 - 99 | $128.451 |
| 100 - 499 | $127.982 |
| 500 - 999 | $127.701 |
| 1,000 - 1,999 | $127.38 |
| 2,000 - 3,999 | $127.139 |
| 4,000 - | $126.951 |




