ZX1-LD600A61 2M
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Cable Length | 2.032 m |
| Connector Type | Cable |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Cable |
| Output Configuration | NPN - Open Collector |
| Ratings | IP67 |
| Response Time | 100 ms |
| Sensing Distance | 599.44 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $489.63 |
| 10 - 49 | $486.818 |
| 50 - 99 | $485.88 |
| 100 - 499 | $485.131 |
| 500 - 999 | $484.631 |
| 1,000 - | $484.118 |
| - | - |
| - | - |




