H5F-KB
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 100 |
| Depth | 73 mm |
| Display Type | LCD |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Supply Voltage (AC) | 240 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage (AC) | 100 V |
| Mount | DIN Rail, Flush |
| Number of Contacts | 1 |
| Operating Supply Voltage | 240 V |
| Power Consumption | 2.4 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Relay Type | Integrated |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
| Width | 101.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $117.395 |
| 10 - 49 | $114.583 |
| 50 - 99 | $113.646 |
| 100 - 499 | $113.177 |
| 500 - 999 | $112.896 |
| 1,000 - 1,999 | $112.574 |
| 2,000 - 3,999 | $112.333 |
| 4,000 - | $112.146 |




