H7ER-NV1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Display Type | LCD |
| Introduction Date | 2023-07-05 |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Number Of Characters Per Row | 5 |
| Ratings | IP66 |
| Reset | Non-Resettable |
| Termination | Screw |
| Weight | 64.863709 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $55.067 |
| 10 - 49 | $52.255 |
| 50 - 99 | $51.317 |
| 100 - 499 | $50.849 |
| 500 - 999 | $50.567 |
| 1,000 - 1,999 | $50.005 |
| 2,000 - 3,999 | $49.724 |
| 4,000 - | $49.63 |




