- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1600(OMRON)
B32-1600
文档
产品属性
| Color | Beige, Grey |
| Height | 7 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Round |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,000
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.88 |
| 10 - 49 | $0.431 |
| 50 - 99 | $0.375 |
| 100 - 499 | $0.338 |
| 500 - 999 | $0.33 |
| 1,000 - 1,999 | $0.325 |
| 2,000 - 3,999 | $0.322 |
| 4,000 - | $0.32 |





