RDER71H474K1P1H03B
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 0.47 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.124"W(4.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 249
MOQ:25
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 249 | $0.562 |
| 250 - 1,249 | $0.448 |
| 1,250 - 2,499 | $0.391 |
| 2,500 - 12,499 | $0.356 |
| 12,500 - 24,999 | $0.353 |
| 25,000 - 49,999 | $0.345 |
| 50,000 - 99,999 | $0.339 |
| 100,000 - | $0.338 |




