UVR2A221MHD
NICHICON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st74393379
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 12.5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.08 % |
| Height | 25 mm |
| Height - Seated (Max) | 27.0002 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 660 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 620 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 100 V |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 632
MOQ:25
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 249 | $0.562 |
| 250 - 1,249 | $0.448 |
| 1,250 - 2,499 | $0.391 |
| 2,500 - 12,499 | $0.356 |
| 12,500 - 24,999 | $0.353 |
| 25,000 - 49,999 | $0.345 |
| 50,000 - 99,999 | $0.339 |
| 100,000 - | $0.338 |




