UFW1H222MHD
NICHICON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st74393347
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| Height - Seated (Max) | 35.5092 mm |
| Lead Pitch | 7.493 mm |
| Leakage Current | 3.3 mA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Polarity | Polar |
| Ripple Current | 2.09 A |
| Ripple Current (AC) | 2.09 A |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Weight | 13.607771 g |
| Width | 19.05 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 96
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $9.252 |
| 10 - 49 | $4.69 |
| 50 - 99 | $4.12 |
| 100 - 499 | $3.739 |
| 500 - 999 | $3.663 |
| 1,000 - 1,999 | $3.606 |
| 2,000 - 3,999 | $3.578 |
| 4,000 - | $3.568 |




