RDER71H224K1P1H03B
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.124"W(4.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 618
MOQ:25
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 249 | $0.543 |
| 250 - 1,249 | $0.429 |
| 1,250 - 2,499 | $0.372 |
| 2,500 - 12,499 | $0.338 |
| 12,500 - 24,999 | $0.334 |
| 25,000 - 49,999 | $0.326 |
| 50,000 - 99,999 | $0.321 |
| 100,000 - | $0.32 |





