UVR1V332MHD
NICHICON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st74393122
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 3.3 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 35.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 35.5092 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.493 mm |
| Leakage Current | 3.465 mA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 2.28 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
| Weight | 11.793402 g |
| Width | 22.225 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 166
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.123 |
| 10 - 49 | $1.339 |
| 50 - 99 | $0.883 |
| 100 - 499 | $0.826 |
| 500 - 999 | $0.788 |
| 1,000 - 1,999 | $0.781 |
| 2,000 - 3,999 | $0.775 |
| 4,000 - | $0.772 |




